| anonim_4396 a întrebat:

Ce interdictii aveti de la parinti cand e vorba de tinuta? cu ce va lasa sau nu va lasa?

4 răspunsuri:
| 21ndstillachild a răspuns:

Nu ma lasa sa umblu in curu gol

| Lovelyix a răspuns:

Ma lasa cu haine decente, curate ordonate si elegante, si simple. Nu ma lasa cu haine mai la moda sau pe umar din acelea frumoase, blugi rupti sau altele..cam asta. happy

| MihaelaSorina a răspuns:

Nu ma lasa sa port tocuri foarte mari, in vacanta ma lasa cu fuste mini dar la scoala nu.

| alicee1136 a răspuns:

Avand in vedere ca ma imbrac decent, parintii nu mi-au pus interdictii