| teolove a întrebat:

Ce luciu de buze as putea sa folosesc daca buzele mele se creapa foarte repede sau daca stiti alt tratament sa nu mi se mai crepe as fi recunoscatoare?

6 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Balsam de buzethinking ai putea cere la o farmacie naturista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc balsam de buze nivea.
Costa in jur de 7 lei, dar tine mult timp. Mie imi place happy

| Camelisa a răspuns:

Daca nu iti este mult foloseste miere pe post de"luciu de buze".Ai sa vezi rezultate!

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Iti trebuie un balsam nu un luciu... ceva gen nivea

| miss1elisa a răspuns:

Hey aici este un test ...il faci si acolo iti arata ce anume iti trebuie =) http://www.youbeauty.com/face sper ca te-am ajutat bafta! funda?

| Lola2013 a răspuns:

Cel mai bun tratament este strugurelul de la eucerin.l-am incercat si este foarte bun.si eu am aceleasi probleme si l-am incercat si este foarte bun.cu toate ca pretul este putin cam mare, merita pentru ca te tine si mult si este si foarte bun si daca te dai constant cu el ti se vindeca foarte repede