| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Ce masca naturala de par pot sa folosesc ca sa nu mai imi stea parul umflat dupa baie(nu folosesc sampon pentru volum, nici nu ma indrept cu placa des decat la evenimente mai speciale si il las sa se usuce singur nu il mai uscus nici cu uscatorul) crying... ce pot sa fac? pls help mepuppy dog eyes. cel mai rapid raspuns funda...mersi:X

Răspuns Câştigător
| ellizza a răspuns:

...Nu trebuie sa folosesti neaparat o masca.Folosete un sampon bun si masca 1 data la 3 spalari. Eu folosec Clear cu bulina portocalie. Este foarte bun. Iar masca ti-as recomanda ceva cu extract de ulei de masline. In catalogul de la Avon am vazut acele masti Spa.