| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti daca imi iau un sacou roz la banchet? Si cu ce sa-l asortez?(sunt baiat)

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta daca vrei sa faci publica orientarea ta sexuala!

| Iubibilăă a răspuns:

La un banchet nu merge asa ceva.
Iti recomand o rochita rosie sau ce culoare preferi.
Pa, pa.

| JulyStorm a răspuns:

Umbla un banc:
90% dintre femei au recunoscut ca nu le plac barbatii in roz
Paradoxal, 90% dintre barbatii care poarta roz au recunoscut ca nu le plac femeile.

| Firetears a răspuns:

Nici să nu te gândeşti! rolling on the floor
Pff, eventual ceva alb, că tot vrei să ieşi în evidenţă! big grin
Baftă şi distracţie plăcută!

| LauraEU a răspuns:

Pantaloni negri de costum cu o camasa alba si un papion dragut negru. Dar totusi ar merge mai bine cu niste blugi negrii dar daca e banchet trebuie sa fi elegant happy

| CiocolataCalda a răspuns:

O camasa alba, blugi negri (cat de cat mai eleganti) si un papion (papioanele sunt adorabile. puppy dog eyes ) Distractie placuta! :*

| catalinrapo a răspuns:

Cu pantaloni rozi si chiloti cu ata in cur laughing))))))))

| cosmin23a a răspuns (pentru catalinrapo):

Asa te-ai imbraca tu? Mult noroc, bai, Catalin Botezatu.