| chels95 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondurile de ten Avon... sau Oriflame?

9 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Am avut cateva experiente neplacute cu unele produse asa ca iti recomand mai bine fondurile de ten marca sephora...sunt mult mai bune(50 lei)

| BetterThanDrugs a răspuns:

Eu am fond de ten de la Avon adica mereu am folosit produse de la Avon.si sunt multsumita happy

| Mx3 a răspuns:

Nu am incredere in ele. mai bine iti iei ceva de la L'Oreal sau Nivea. Sunt cu putin mai scumpe, dar macar stii ca sunt de calitate. Eu nu mi-as pune pe fata ceva de la Avon. De Oriflame am auzit ca sunt mai bune, dar nici in ei nu am incredere. Tin la tenul meu, nu vreau sa ma trezesc cu o eruptie de cosuri sau altceva mai rau... Nivea are un fond de ten bun. E un fel de crema colorata. acopera bine si arata foarte natural. Era vreo 23 ron anul trecut.

| myky2507 a răspuns:

Cele de la Avon mie imi usuca tenul, nu sunt bune cine stie ce.Eu am giordani de la oriflame sunt foarte multumita.:*

| IreneSweetGirl a răspuns:

Nu sunt prea bune... cele mai bune fonduri de ten care se intind super si nici nu lasa urme sunt cele de la Maybelline varianta Affinitone. de atta folosesc si eu...si e ff bun. sper ca te-am ajutat.
multa bafta!:*

| barbie19 a răspuns:

Fondurile de ten de la Avon nu sunt prea bune, dar cele de la Oriflame da. Eu de la Oriflame folosesc si sunt super incantata. Le recomand pentru ca nu incarca tenul si iti dau un aspect natural.

| diddy_2463 a răspuns:

Cele de la AVON nu sunt bune de nimic. Eu folosesc de la ORIFLAME, de la Giordani Gold, fond de ten cu minerale, e chiar bun si lasa pielea se respire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc produse avon si sunt foarte multumita
poti sa folosesti fond de ten de la avon ai sa vezi ca nu vei fi dezamagitawinking:**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca niciunul dintre ele...sincer, mai bine dai mai multi bani pe un fon de ten bun si de calitate, decat unul care sa iti distruga fata. Cele de la vichy, roche posay sunt scumpe, dar isi merita intru totul banii.