| Lala20 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondurile de ten "crema" (adica nu despre pudra sau bilute autobronzante) de la Avon? Sunt bune? Funda pentru cel mai explicit raspuns! Daca aveti, spuneti-mi si de care fond de ten de la Avon, cu ce pret, si raportul calitate-pret! Mersi inca o data :*

Răspuns Câştigător
| annemarie1996i a răspuns:

cel mai bun este fondul de ten calmant, are o textura usoara, acopera foarte bine si in acelasi timp hidrateaza si tenul. iar pretul difera la fiecare campanie(eu l.am cumparat cu 20 ron)

6 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Cred ca gasesti p net detalii.pe la avon.ro.
pup, loly:X

| MisterDariusBoy a răspuns:

@ana 1995: alea d ela Avon chiar is fte bune. nu au nevoie sa fie cunoscute laughing)

| Girl_5668 a răspuns:

Eu folosesc de la avon si e f. bun

| ana1995 a răspuns:

Hei. Stiu de ce vorbesti. Cineva apropiat este reprezentat AVON si am vazut tot felul de fonduri de ten crema. Nu stiu ce iti spun.Eu nu le-am incercat, dar eu zic sa folosesti ceva fonduri de ten mai cunoscute : de la Max Factor, Maybeline New York, Vichy sau L'Oreal. Daca ar fi fost asa de bune fondurile de ten de la AVON cred ca ar fi mult mai cunoscute. Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor. - Ann'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu, sunt destulo de bune. costa maxi 40 de lei dar s-ar putea sa-l iei la reduceri. e bun

| Alysson1997 a răspuns:

Mama are o nuanta mai inchisa si cred ca costa cam vreo20 de lei dar este foarte bun pentru ca acopera bina