| MeGustaaaaa a întrebat:

Stiti niste medote ca sa iti creasca sanii mai mari?
Fara pastile, creme etc.
Natureale, ceva...
Scrieti voi, nu dati site`uri.

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Pariu că n-ai mai mult de 13 ani de întrebi asta. Nu ai cum să-i măreşti, decât prin silicoane. Ori iei anticoncepţionale, dar de îndată ce renunţi la ele, o să se micşoreze la loc.Ai destul timp să creşti, doar nu vrei să ai ţâţele 4x4.

| Elvina a răspuns:

Nu ai ce sa faci. La unele fete sanii sunt mici. Poti sa-ti iei sutien cu push-up si ai rezolvat problema. Bafta!

| DyNo a răspuns:

Cati ani ai? Avand in vedere intrebarea nu cred ca ai mai mult de vreo 14-15 maxim. La varsta ta procesul de dezvoltare nu este complet. Fiecare are ritmul lui, decat sa te complici cu cine-stie ce hormoni mai bine astepti sa creasca de la sine.
Bafta!

| Woodenpints91 a răspuns:

Rogă pe cineva să te mulgă mai des.

| MeGustaaaaa explică (pentru Woodenpints91):

Decatr sa iti bati joc mai bine taci

| Delicacy a răspuns:

De ce vrei tu asta neapărat? Nu vă înţeleg, sincer.Ca să se uite un cocalar împuţit la sânii mei incredibili de mari? Ca să considere lumea că nu am suficient creier ca să-mi pun în valoare caracterul şi apelez la sânii mei incredibil de mari? Spune-mi tu mie, chiar vrei asta?

| DarkBlood32 a răspuns:

Păi pune-ți sâlâcoane.