| Mirelle347 a întrebat:

Ce pot face sa nu mi se mai rupa unghiile? straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit uleiul de masline, si mi-a jutat foarte bine. Tii unghiile in ulei de masline incalzit timp de 15 minute. zeama de lamaie o sa te ajute, poti folosi si ulei de ricin.

| Mirelle347 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit ulei de ricin o perioada de vreo 2 luni, cu aproximatie.a dat rezultate in cresterea lor. dar tot erau moi si se rupeau foarte repede. daca ma dadeam odata cu oja nici nu trecea o zi si trebuia sa le tai.

6 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Da-le cateva luni cu ulei de ricin, verifica-ti nivelul Ca, vit. E, cheratina, eventual ia Revalid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mers sper ca si la tine.mult succes

| luyzik a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar le-am tratat cu ulei de masline si misau intarit si acum le am mari si frumoase

| Mirelle347 explică (pentru luyzik):

O sa incerc si eu:* multumesc! >big grin

| IMikyI a răspuns:

Ia-ti un tratament pentru. intarirea lor