| Sfinnx a întrebat:

Ce regim ar trebui sa am pentru a-mi forma un abdomen plat? Am inceput sa fac exercitii acasa, si as vrea sa stiu ce ar trebui sa mananc si ce nu.Stiu si eu ca trebuie sa ma abtin de la mancaruri grase,si prajeli, dar. vreau un raspuns mai detaliat.Ce ar trebui sa mananc intre mese si ce fel de mancare.etc.
PS: nu mi plac legumele,nu mananc morcovi,decat in supe,ciorbe, si uneori salata.

3 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Doamne fereste ce sfaturi pot da unii.va gasim pe la spitale.o dieta alimentara doar la medic o gasesti.adaptata corpului tau.noi nu te cunoastem, nu te vedem si nu ne putem da cu parerea. exercitii fizice cum ar fi abdomenele..sau mergi la kangoo jump etc

| ZambetDeGheata a răspuns:

Am auzit ca otetul de mere baut o lingurita dimineata este bun pentru abdomen. Desigur...in combinatie cu exercitiile fizice

| LoriLoL a răspuns (pentru ZambetDeGheata):

Nu se face abdomenul plat din seninlaughing si de otet de mere n-am auzit.o gasim pe la spital