| amdr001 a întrebat:

intrebare pentru fete, dar daca stiu si baietii, sa nu se retina. ce metode stiti pentru un abdomen mai plat? nu am burta deloc, dar vreau un abdomen plat big grin ce exercitii, regim ar trebui? si cand, cum...? multumesc!

3 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Pai daca nu ai burta inseamna ca ai abdomen platlaughing)) da eu fac zilnic ridicari ale pcioarelor la 90 de grade. adica stau pe spate scu mainile pe langa mine si ridic picoarele usor le las jos s.a.m.d. eu am abdomenu format deja si fac de 4 luni

| amdr001 explică (pentru beastboy84):

Ma refer ca am abdomen plat numa daca ma strang... da eu vreau mai plat! [is fata]... vreau mai ceva laughing

| corodidenisa a răspuns:

Eu fac atletism si fugim pe ditamai stadionu 5, 6 ture din doua in doua zile eu is la liceu sportiv din Satu Mare