| stanlaura80 a întrebat:

Ce sa fac? Am ochiul rosu, m-am trezit de dimineata asa si nu stiu de la ce e ...chestia e ca din acea parte alba a ochiului este rosu doar jumatate... dar subliniez ca nu am tras curent. Ce as putea sa fac?
Skz de categorie big grin

Răspuns Câştigător
| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Ceaoo!
Si tatal meu a patit asa ceva! Eu zic sa te duci la farmacie si sa ceri picuri pentru ochii rosii. Su dacaa nu sa mergi la un medic sa te consulte ca poate ti-a intrat ceva in ochi!
Sper ca ti-am fost de ajutor!
SUCCES!
fundita?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci? Trebuia să te vadă un oftalmolog!
Mergi la farmacie și cere picături pentru ochii roșii. Dacă nu cedează, mergi la medic.
Pa, pa.

| Love96_3971 a răspuns:

Daca nu te-a tras curentul, este posibil sa ai ulcior sau sa te fi iritat happy

| Bossulet a răspuns:

S-a spart o vena. Trece in 2-3 zile nu e nimic grav. nu te panica. Si eu am mai patit-o.

| valentin12 a răspuns:

Te vei face un vampir de aia laughing

| stanlaura80 explică (pentru valentin12):

Cred si eu rolling on the floor S`a rezolvat. happy