| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa reduc circumferinta soldurilor?

9 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Osele nu poti sa le reduci, are dreptate assiris, dar daca ai grasime poti face sport special recomandat de un antrenor pentru coapse, dar si dieta potrivita.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sport.Incearca sa mergi la aerobic...majoritatea exercitiilor sunt pentru coapse si solduri.Sau inot!batting eyelashes
Mult succes!

| Delia 75 a răspuns:

Sport, sport, sport.

Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste un brau strans si consuma multa apa, 1-2 litrii, dimineata. Dupa acea poti manca.
Nu strica si niste drumetii, jogging, exercitii de gimnastica etc. Si redus consumul de grasimi si de sare.

assiris
| assiris a răspuns:

Mare lucru nu prea poti face daca s-au latit prin sistemul osos, doar daca e din cauza depunerilor grase se mai poate face ceva.

| Parintele a răspuns:

Intreab-o draga pe Carmen Brumahee hee) e la moda pe acest sitesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca bazinul este prea lat, poti face o operatie dar este foarte costisitoare si este indicata numai daca iti creaza probleme de sanatate(afectiuni ale coloanei vertebrale ). mananca diversificat, multe salate, fructe, evita grasimile si prajelile, paine alba si fa multa miscare sau sport, poti intreba un antrenor de fittnes care sunt exercitiile indicate pentru tine.

| Boby a răspuns:

Sport in draci
SPORT SPORT SPORT

| buburoiu a răspuns:

Inot ca tot se apropie caldurile laughing