| sparklingqueen a întrebat:

Ce se intampla daca exista proceduri cu acid hialuronic si este efectuata incorect, cam ce consecinte?

Răspuns Câştigător
| Amethyst01 a răspuns:

De exemplu, in buze ar putea forma galme, ar putea migra si ar arata inestetic, cauta pe internet imagini, sunt destule

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ochi de broasca, buze de hipopotam, etc. big grin

| gigite a răspuns:

Se intampla daca FACI proceduri cu acid hialuronic si este efectuata incorect, FIIND CONTRA NATURII si, cam cu ce consecinte crezi tu ca se nasc/produc? (ca n-am gasit alta expresie!)

| sparklingqueen explică (pentru gigite):

Nu cred eu.O prietena voia sa isi puna in buze si a zis ca nu isi mai pune ca poate ii se intampla ceva si mai bine sa ramana naturale, si asta m-a pus pe ganduri.