| Pufi1999 a întrebat:

Ce temperatura ar trebui sa aiba placa de par daca am parul des, pufos, gros, ceva intre ondulat si cret ca sa ma tina 3 zile?

Răspuns Câştigător
| Zâmbett a răspuns:

Buna! Maxim 210 grade. Chiar si atat este mult. Incearca sa o folosesti numai la ocazii speciale.

3 răspunsuri:
| Madut a răspuns:

Vrei sa te indrepti? Poi nu stiu depinde ce temperatura are placa ta, oricum daca te indrepti mai mereu parul tau se va distruge se va arde.

| Pufi1999 explică (pentru Madut):

Vreau sa achizitionez una si nu stiu ce temperatura ar trebui. Nu iti fa griji, folosesc produse de ingrijire si de protejare impotriva caldurii happy

| Pufi1999 explică (pentru Zâmbett):

Multumesc de sfat. Ma gandeam sa cumpar o placa cu maxim 200 de grade, sper sa fie buna happy