| Silence_1239 a întrebat:

Salut sper sa ma ajutati! Parul meu natural este ondulat adica nici cret nici drept de aceea mil fac cu placa, cind ma duc la scoala el se face pufos! ce pot face ca sa nu fie pufos? ceva netode stiti?winkinghappyhappyhappyhappyAjutor

1 răspuns:
| Cherry a răspuns:

Da,asa am si euhee hee Ne trebuie multttt balsammrolling on the floor dar dati cu el decat de la jumatatea parului in jos.Eu mi-am luat de la Garnier Fructis,pentru par aspu,scrie pe el, e verde, e 10 lei, miroase frum si il face matasoss:X