| bzza19 a întrebat:

Ceva truc sa desfac un pierce-ing? Ma chinui de o ora sa ii desurubez bila.Tocmai l-am cumparat. Ajutor va rog

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughingSi eu nu stiu cum sa il insurubez pe ala din limba mai bine ca se slabesc fileturile dupa un timp rolling on the floor ai grija sa nu strangi ca nebuna big grin apropo une il pui?

| thegatekeeper a răspuns:

Poti incerca sa il desfaci cu un patent sau cu o carpa sau un servetel uscat.

| SaschaM a răspuns:

Da, apuca tija si bila cu un prosop subtire si desfa.

| EllyClau a răspuns:

Nu,nu,nu! Fara patent, orice ar fi dar fara patent... foloseste servetelul.(zic din propia experienta, am doua)