| blueSky_3324 a întrebat:

Cine a incercat bronzul bio? ..si daca da, in C-ta a incercat cineva?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Bronzul bio e ala pe care il ai oricum atunci cand stai in Soare. Ce e aia C-ta?

| blueSky_3324 explică (pentru Elvina):

C-ta vine de la prescurtarea judetului Constanta. Bronzul de la soare nu este bio intru-cat sunt raze ulatraviolete UVB si UVA care unui ten mai alb, pot provoca cancer de piele. Ma refeream in intrebare strict la cel non-invaziv, gen autobronzant dar cu ingrediente naturale care nu provoaca in nici un fel stricaciuni pielii. By the way, ce varsta ai? Have a nice day!

| Elvina a răspuns (pentru blueSky_3324):

Si autobronzantul crezi ca nu are chimicale? Are o multime. De ce conteaza varsta mea?

| blueSky_3324 explică (pentru Elvina):

Presupuneam ca ai varsta necesara si implicit cunostiintele necesare ca sa stii ca prescurtarea unui judet precum Constanta e C-ta, dar se pare ca mi-ai raspuns la intrebare indirect. O zi buna