| jojo92 a întrebat:

Cine stie o fata din Ploiesti care picteaza super pe unghii si care ma poate invata sa pictez cu vopsele acrilice si acuarele? Nu ma intereseaza diploma ci doar sa stiu sa realizez modele frumoase

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice invatatura particulara costa multi bani.

| jojo92 explică (pentru neutrino):

Nu caut pe gratis dar vreau in particular o fata priceputa nu cursuri unde fac cu multe fete si cer si ffff mult.

| neutrino a răspuns (pentru jojo92):

Iti dau o veste proasta: in ziua de azi, nimeni, sau aproape nimeni nu te va ajuta pentru un pret mic, cu atat mai mult o persoana straina. Stiinta de un anumit domeniu, se vinde!

| jojo92 explică (pentru neutrino):

Eu nu am spus "gratis", nici "pret mic", dar nici ca la cursuri pentru ca stiu ca nu gasesc in Ploiesti fete ca sa picteze ca in Bucuresti, nu sunt atat de bune