| dedfgv a întrebat:

Cum as putea sa maschez roseata de pe fata? ce corector este bun? as dori propria experienta nu reclama anumitor marci

3 răspunsuri:
| dedfgv explică:

Eu am reusit sa maschez o parte din ea adica acum sunt rozalie nu rosie dar vreau ceva care sa acopere si mai bine

| Gaby_8950 a răspuns:

Sunt la avon sau la oriflame

| Andreea360 a răspuns:

Si eu am la fel problema asta si n-o suport orice fac ma rosesc la fata... daca vb cu cineva sau orice fac.credeam ca sunt singura care are aceeasi problema dar vad ca nu e asa...eehh fiind asa nu ai ce sa faci, niciun corector niciun fond de ten nicio pudra nu poate masca roseata de pe fata.din pacatesad