| anonim_4396 a întrebat:

Cum devii reprezentant oriflame? Coletul cu catalogul ti se livreaza acasa? Trebuie sa platesti?

6 răspunsuri:
| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Aloha cauta pe nat

| anonim_4396 explică (pentru Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972):

Daca nu ai un raspuns "nu-ti mai raci gura sa zici". Asta stiu si eu sa caut pe net.

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu i-am zis lui Anonim asta nu tie.

| anonim_4396 explică (pentru Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972):

Abia ieri ti-ai facut cont pe TPU si nu prea ai idee. Am sters intrebarea si username-ul meu s-a sters si se afiseaza username-ul cu anonim. Inainte "sa deschizi gura" gandeste de doua ori.

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am intrat ieri pe TPU cucoana.

| anonim_4396 explică (pentru Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972):

Pe pagina ta arata ca ajuti oameni din 10 iulie 2014, fetito.