| ElementX a întrebat:

Cum e sa fii reprezentant oriflame? Ce avantaje si dezavantaje ai? Ce ma sfatuiti? Sa ma inscriu si eu ca reprezentant, sau nu?

3 răspunsuri:
| ElementX explică:

Foarte multe persoane din familia mea sunt reprezentante oriflame. e ok sa fi daca faci o anumita comanda si o vinzi pe toata. in cazul acesta primesti multe lucruri frumoase, ca si cadou, dar trebuie sa stii ca o data ce ai comandat toate produsele si nu ai cui sa le vinzi, atunci le platesti tu. te sfatuiesc ca mai intai sa le dai catalogul persoanelor interesate si apoi sa auzi ce comanda vor ele. e foarte nesatisfacator daca vei cumpara dinainte, fiindca nu sti cine le vrea.

| demilovato92fan a răspuns:

Ai aici toate detaliile. Intr-adevar se merita sa fii reprezentant Oriflame. http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......atuit.html

| biiannkaa a răspuns:

Am o prietena care e reprezentant Oriflame si a zis ca e foarte ok. Primeste bani de pe vanzari si tot felul de produse happy.