| timiHash a întrebat:

Cum fac sa-mi creasca barba mai repede?! laughing) Nu-mi ziceti sa dau la buci ca nu merge. M-am dat si cu lama si degeaba, creste doar cioculetul si mustacioara laughing).
Pup

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ai o problemă la cap, nu cu barba!
Mergi la o consiliere psihologică.
Pa, pa.

| AirănMeidăn a răspuns:

De ce ai vrea barba?
In fine, exista diferite solutii la farmacie pentru cresterea parului!

Sper ca te-am ajutat, bafta!

| andrei1237 a răspuns:

Barba va creste pe masura ce vrei creste.Deci,asteapta.

| MiruD a răspuns:

Poate esti inca mic si nu esti asa dezovoltat. Si inca ai o barba mica, rara...Cand ai sa ajungi la 30 de ani, o sa vrei sa scapi de ea!winking

| Goooogle a răspuns:

Poti sa incerci sa dai cu lotiune din aia care sa creasca parul!

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

DE ce ai vrea barbă, esri frumos si fără ea!