| deea_8087 a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi maresc sanii in mod natural? Funda! :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Asteptand sa cresti. Dezvoltarea fizica e in curs, rabdarica.

| Năpârlici a răspuns:

Buna!

Sanii cresc de la sine pana la varsta de 18-19 ani. Dupa aceea doar cu silicon poti face ceva sau sa iei ceva kg in plus (ceea ce nu iti recomand). Daca inca nu ai ajuns la varsta asta mai asteapta sa ti se dezvolte sau ia.ti un sutien cu push up.

| blondutzata a răspuns:

Ce varsta ai depinde daca ai peste 18 ani nu-ti mai cresc dar daca ai sub inseamna sa astepti

| alter4ego a răspuns:

Anticonceptionale

| daryadarya a răspuns (pentru alter4ego):

Da...Dar si Anticonceptionalele trebuie prescrise de un doctor nu trebuie sa le iei asa de capu taustraight faceParerea mea.

| alter4ego a răspuns (pentru daryadarya):

Pai si ce e asa greu sa mergi la doctor? eu am zis parerea mea.altceva nu exista.happy nici anticonceptionalele nu sunt 100% sanatoase, dar iti regleaza menstruatia, atenueaza durerile si voila cresc sanii