| Pawlina a întrebat:

Cum pot sa imi maresc sanii natural?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Hei daca tu esti cea din poza atunci stai linistita, esti super frumoasa kiss nu conteaza ca nu ai sanii mari, vor creste ei pana la urma, dar trebuie sa mai astepti happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Problema sanilor micuti este o chestiune cu care se confrunta multe fete din ziua de azi.Metode naturiste de crestere a sanilor ar fi interne, prin tincturi, dar si externe, pe baza de masaj cu anumite uleiuri.Majoritatea persoanelor incearca Tinctura de marar, pe o perioada de 21 zile, dar si Super Bust ulei. Nu trebuie sa fii descurajata deoarece rezultatele nu se vad imediat, trebuie sa fii perseverenta.Dar trebuie sa tii cont ca uleiul se poate utiliza daca nu ai mastoze, noduli etc iar multe persoane spun ca tinctura duce la dereglari hormonale.Asa ca cel mai bine ar fi sa te informazi cat mai mult pentru a fi sigura de ceea ce vrei sa faci.Multa bafta si vei vedea diferenta de cativa centimetri.Fii optimista!
PS: mai exista si ceaiul de marar in acest scop, dar cica ar da rezultate dupa multe luni de utilizare, dar este bun si pentru reglarea menstruatiei.Acum poate sa difere de la persoana la persoana.
Te pup!

| Cosoreanu_Sabina_1992 a răspuns:

Cati ani ai? o prostie mai mare nu ai gasit?! LOLOLOLOLLOLOLOLOLOL

| Pawlina explică (pentru Cosoreanu_Sabina_1992):

Te-a pus cineva sa comentezi?