| 111222333444999 a întrebat:

Cum sa-mi maresc sanii in mod natural?

10 răspunsuri:
| Kiraa a răspuns:

Papa Mai Mult happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiraa):

daca mananci mai mult iti cresc sanii?

| Kiraa a răspuns (pentru anonim_4396):

Is baiat... de undesa stiu? am pectorali nu tate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prin masaj, asta ajuta foarte mult si la ciculatia sanguina si reduce riscul de aparitie nodulilor la sani, faci masaj seara si dimineata cel putin 10 minute, poti folosii ulei de marar, dar esti inca mica asa ca mai asteapta, vrei sa mergi cu doi pepenoi in piept cad o sa fi de seama lui MauiStatue? stie ea ce stie

| Hash001 a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord, masajul cu ceva foarte uleios ajuta la cresterea sanilor. Am auzit o prietena de-a mea ca a folosit Delma, da delma de la magazin. I-au crescut cu un numar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hash001):

Cauta si ai sa vezi ca ce zic eu despre ulei de marar sau extract de marar este indicat, dar ei nici ciclul menstrual nu i-a venit si vrea sa fie pam anderson

| MauiStatue a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor ce vaca esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiStatue):

daca-mi arati o vaca ce haleasma marar ma fac bou laughing

| MauiStatue a răspuns (pentru anonim_4396):

Incepe cu Chee hee care sta cu degetele la umezeala, zi de zi

| MauiStatue a răspuns:

Daca inca esti mica, o sa iti mai creasca. Daca esti deja mare, nu ai ce face. Accepta-te asa cum esti, nu e un defect.