| Adyy5 a întrebat:

Cum pot rezolva urmatoarele probleme dpdv fizic:
Fata rotundă si formele neaccentuate;
Ochii mici si adanci;
Sprâncenele rare si genele scurte;
Nasul gros;
Fundul plat;
Desi am greutatea normală am grăsime între picioare...
Pot rezolva aceste probleme?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu pui o poza cu tine, pur simplu numi pot imagina cum arati, e doar un site atat, real si asa nu te cunoaste nimeni, fara frica

| mudokins78 a răspuns (pentru RAY):

Nu ai "bre" somn?

| RAY a răspuns (pentru mudokins78):

Nu pot ca la noapte pleaca cineva care a venit la mine, trist, nu-mi plac despartirile

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Sunt prea urâtă pentru a fi văzută intr-o poza de catre utilizatorii de pe TPU.

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Ai felicitare, fii calma ca si eu sunt, si asta e daca fugim de asta nu devenim frumosi, asa suntem si asta e, deci stiu ca e aiurea

| mudokins78 a răspuns (pentru RAY):

De ce nu faci cunoştinţă cu fata? (Dacă e fata!)

| RAY a răspuns (pentru mudokins78):

E fratemiu ma il cunosc de mult

| aXy99 a răspuns:

Sport, fitness, machiaj, haine potrivite.
Dar...e posibil sa arati bine si sa iti inchipui toate astea. Imi e greu sa mi-i te inchipui. Vorba lui Ray27TM, da o poza.

| Staind a răspuns:

Cat de adanci sunt ochii? Se strange apa in ei cand ploua?

| andreeahtml a răspuns:

1. Fata rotunda: poți masca acest lucru creând niste umbre cu make-up. Tehnica se numește conturing și sunt o grămadă de tutoriale pe yt și fata ta va părea mai ovală.
2 Formele neaccentuate de pot accentua prin sală. Daca nu îți place să faci sport, încearcă să îmbraci frumos corpul cat sa creezi acea formă de clepsidra.
3 Ochii mici și adânci: make-upurile în nuanțe naturale și mai deschise cu tonuri calde sunt perfecte pentru a evidenția mai mult ochii.
4. Sprâncenele rare și genele scurte: tot prin make-up sau recomandat utilizarea uleiului de ricin pe o perioadă îndelungată (după 2 luni de pot vedea rezultatele)
5 nasul gros: același lucru, machiaj. Nu uita, sunt modele faimoase cu nasuri "groase". Trăsăturile sunt speciale pentru fiecare persoana in parte Și sunt considerate cele mai frumoase părți.
6. Fundul: ori sală, ori faci pe fiecare seara genuflexiuni ori pur și simplu îți alegi haine care te avantajeaza, atrăgând atenția la zonele frumoase, pe care le vrei scoase în evidență și oare cum mascând un defect. Pupici! Sper că te-am ajutat!