| LoveSmiley a întrebat:

Cum pot sa am un abdomen mai plat? vreau sa aiva rezultate

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Ai putea sa incerci sfaturile care sunt aici http://www.youtube.com/watch?v=-R14Gvj1VWc
Asta daca ai un mic strat de grasime si doar vrei sa ti se vada abdomenul.
Daca e un strat mai gros ar fi bine sa ai o dieta sanatoasa si sa faci mult sport ca sa poti da jos grasimea si apoi sa te tonifiezi.
Da stiu vechile zicale sport si dieta...din pacate daca vrei sa fii sanatoasa ar trebui sa le urmezi.
Multa bafta! :)

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Nu manca seara mult. Ai grija cum, ce, cand si cum mananci. Un nutritionist si un antrenor bun ajuta. Bafta!