| Paula677 a întrebat:

Apa sassy da rezultate( abdomen plat)? Eu vreau sa o tin o luna

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Astea sunt basme, arderea grasimi o face metabolismul tau prin restrictie calorica, daca doresti isi dau o dieta ca inceput

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Http://documentare-online.blogspot.ro/......ardio.html
e un program cardio, la inceput recomand sa manci multe proteine si legume,apoi proteine, legume, low fat adica lactate apoi manci si un fruct pe zi, somnul este extrem de important si renuntarea la zahar, o dieta de 800 de calori, sigur vei slabi