| Karmesytta a întrebat:

Cum pot sa obtin un abdomen plat?

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!

www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc -> Practica aceste exercitii pentru abdomen in fiecare seara, doar 8 minute, si iti garantez ca intr-o saptamana, maxim doua, vei avea un abdomen de invidiat. Inca un sfat : evita sa mai mananci dupa ora 7 seara. Atunci, mancarea se depune foarte repede si foarte mult pe toate partile corpului. Tot ce ti-am spus aici este incercat de mine si recomand 100 %, acele exercitii au avut un efect uimitor! :d
Fundă?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multe abdomene și fără grăsime, băuturi acidulate!
Pa, pa.

| cat a răspuns:

Multe abdomene si regim alimentar.

| EkaBuBu a răspuns:

Exercitii si abdomene multehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cate abdomene vrei, daca ai burta, degeaba

| Azazea a răspuns:

Oare cum intr-adevar?
i was being sarcastic btw.

| MIRUNAmyra a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa incerci zilnic vreo 30 de abdomene.Bafta!

| Sk1j4 a răspuns:

In primul rand conteaza ce mananci, apoi conteaza si miscarea.

| NemNUZ a răspuns (pentru Sk1j4):

E chiar invers, poti sa nu mananci nimica daca nu faci miscare, degeaba, in schimb daca faci mult sport mai poti sa mai manaci cateceva

| Sk1j4 a răspuns (pentru NemNUZ):

Nup.Cel mai mult conteaza alimentatia.Nu a zis nimeni sa nu mananci.Mananci ce trebuie.

| NemNUZ a răspuns (pentru Sk1j4):

Ne ne, sportul e mai important, am un prieten care mananca destul de mult dupa parerea mea, mai bea cola cateodata (nu tot timpul ) dar are un abdomen lucrat, si se vede, pentru ca merge la sala

| Sk1j4 a răspuns (pentru NemNUZ):

E total gresit ce zici.Mancarea e pe primul loc.Deageaba mananci ca prostu si faci sport.
Si sportul are un rol important.

| Sk1j4 a răspuns (pentru NemNUZ):

Nu am facut niciodata exercitii pentru abdomen.Doar tin diete. Uita-te la poza mea de la avatar.Sau daca ai nevoie de altele ma gasesti aicilaughing)

| NemNUZ a răspuns (pentru Sk1j4):

Nu pot sa imi dau seama cu ai abdomen, fara sa faci exerciti laughing nu prea cred ca nu ai facut niciodata exerciti, deoarece muschii trebuie lucrati altfel nu cresc, asta e corpul uman, nu are cum sa iti creasca bicepsul daca ti dieta si doar scrii la tastatura laughing

| NemNUZ a răspuns (pentru NemNUZ):

Am dat un exemplu laughing

| Ionait a răspuns (pentru NemNUZ):

Sk1j4 are dreptate. Abdomenul lui nu e lucrat. El are doar un procent al grasimii destul de mic incat i se pot vedea muschii. Un abdomen plat il obtii mancand corect si facand doar exercitii usoare. Daca vrei un 6-pack altfel sta situatia.

| Sk1j4 a răspuns (pentru Ionait):

Exact.Fiecare abdomen are muschi doar ca sunt acoperiti de grasime.

| detty24 a răspuns:

Cu exercitii, muuulte exercitii...