| TurcoaicaTa a întrebat:

Cum pot sa scap mai repede de cosuri?

41 răspunsuri:
| Runimaru a răspuns:

Foloseste Erosan

| Ilie_Ionita_1994 a răspuns (pentru evenso):

Si in cat timp nu mai am cosuri

| StamateAlina1987 a răspuns:

Daca vrei sa scapi repede de cosuri si puncte negre trebuie sa fi foarte foarte foarte atenta cu tenul tau si sa foloseste creme de calitate superioara pentru a scapa de acnee.
Eu dupa ce am fost la un foarte bun doctor dermatolog mi-a recomandat creme pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Dupa ce le-am folosit o perioada cremele de cosuri de la Thursday Plantation, tenul meu a devenit foarte curat vizibil si am inceput sa scap de cosuri si puncte negre.
Dar acuma depinde de fiecare cat de repede actioneaza in curatarea tenul, la mine a functionat foarte repede si eficent.
La fratele meu a functionat nu asa repede ca la mine (el cred ca a umblat mai mult prin praf tongue ), dar a scapat de toate cosurile si punctele negre iar acuma are tenul foarte curat.
Ce te mai sfatuiesc e sa nu le spargi pentru ca iti raman semne pe fata si sa inlocuieste sapunul normal cu sapun de ulei pur de arbore de ceai. Eu tot de la Thursday Plantation mi-am luat sapunul.
Am inteles ca cremele astea de la Thursday Plantation sunt foarte cotate in Asia, avand foarte multe premi luat pentru lupta impotriva cosurilor.

| Anonimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a răspuns:

Du-te la dermato acolo iti va da un tratament potrivit pentru tenul tau.

| Den30 a răspuns:

Incearca cu pasta de dinti! Mai multe persoane mi-au spus ca este destul de efiicenta! (trebuie sa pui foarte putina!) ...nu stiu exact cat timp se tine in jur de cateva ore ..pt. ca iti va usca cosul si vei observa ca e mult mai putin vizibil!

| Adavvs a răspuns:

Foloseste zinerit, el se vinde in orice farmacie, este foarte efecient :)
https://www.google.md/......ps?/search

| IoanaIoaa a răspuns (pentru AlexaDew):

Hei, stiu ca probabil e foarte tarziu sa intreb( 1 an ) dar tu cum aplici nidoflorul? Pe toata fata sau pe portiunea afectata? Si crema de galbenele o pui pe toata fata sau iar doar asa unde e afectat. Iti multumesc daca raspunzin:*

| MariaCristina1981 a răspuns:

Am testat si eu mai demult aceste produse pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree oil de la Thursday Plantation si au functionat extraordinar de bine pentru mine. La mine initial produsele au inceput sa imi usuce cosurile si punctele negre si apoi treptat m-a vindecat complet. Eu le recomand...pup happy

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://ingrijireatenului.cabanova.com/cosmetice-ingrijire-ten.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Dany_Daniela_2003 a răspuns (pentru evenso):

Cât timp trebuie sa stai cu coaja rasa de portocala