| Claudiu709 a întrebat:

Cum pot sa spun unei fete ca o plac?(stiind ca si ei ii place de mine), Funda pentru cea mai buna idee!

5 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Daca ei ii place de tine,si esti sigur de asta, daca esti mai rusinos ii poti spune intr-un mesaj, sau cand sunteti doar voi doi intr-un loc mai pustiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde: Eu zic sa o prinzi singura cand ii vei spune acest lucru, adica sa nu mai fie nimeni prin preajma voastra. Bafta!

| Maaria a răspuns:

Daca ai id-ul ei,intra si spune-i ca o placi si ea cu siguranta va accepta din moment ce te place si ea,daca nu ai id-ul ei fa rost de el, sau poti sa ii trimiti un sms spunandu-i ceea ce simti pentru ea, Bafta!

| Bya_4581 a răspuns:

Iao usor mai intai ii zici sa mergeti la plimbare,apoi la un suc, apoi sa luati masa in oras (sa o cnduci acasa), si la momentul potrivit sa zici(nu zi din prima fetelor nu prea le place)Fundabig grin

| gyorgy a răspuns:

Am probleme cu yahoo messenger de cateva zile nu mai merge si imi da eroare.cum il sterg din control penal ca acolo nu arata?