| zanabuna a întrebat:

Cum prefera baietii fatele..."slabe sau grase"?

22 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia...

Shin
| Shin a răspuns:

Ce bine a spus-o bunny laughing
Shin

| andreig a răspuns:

Fetele dragute.

| Bianca_4346 a răspuns:

Potrivite... din cate stiu de pe la fratemiu:sa nu fie grase sa le atarne sunca... da nici 2 bete infipte-n ****.si mai departe nu mai stiu

| lili24 a răspuns:

Slabe, trase prin ciocolata ...pardon, prin inel.

| dragosh a răspuns:

Femeilor le sta in general bine daca sunt slabutze..nu slabanoage cum a zis Amarlaughing

| Psihoyounger a răspuns:

Eu... potrivite. Bafta!

by Psihoyounger

| erika_9732 a răspuns:

Eu din cea ce vad in jurul meu tind sa cred ca baieti prefera fetele un pic cu carnita pe ele, cu forme.

| just4fun_8801 a răspuns:

Eu prefer fetele atletice (cele cu un posterior generos cu niste femurali frumosi sanii sunt optionali nici prea mari dar nici inexistenti). nu suport sa vad specimene care poarta articole vestimentare care le evidentiaza suncile.

@erika e o mare diferenta intre slana si carne

| yoanna73 a răspuns:

Fiecare barbat are un alt model. ex:m-am casatorit pentru a doua oara cu un barbat care nu i-a placut niciodata femeile slabe, sa le bata vantul.

| hândel a răspuns:

Nici slabe sa-i paraie oasele cand o iau in brate, dar nici grasa sa n-o pot cuprinde in brate. Potrivit inaltimii ei si poate cateva kg in + dar nu prea multe si distribuie unde trebuie.

| Rebe a răspuns:

Cu forme.

| julliano a răspuns:

Suple

| Alex >D a răspuns:

Bunny... you are a genius! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe, normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe dar cu sani mari si fund generos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe eee e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le prefera dezbracate in pat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno imagineaza-ti ca nu o sa vrea nimeni una d'aia extra mare!
dar nu strica niciodata cateva kg in pluswinking

| dean a răspuns:

Mediu, kiss to all girls!

| cris82ro a răspuns:

Intre. fizic vorbind. Da sa le duca si capu`!