| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca parul mai des pe fata?

Răspuns Câştigător
| rael a răspuns:

Incearca eventual aici:
www.shaho.de/shahoeu/romana/romanian_Deutsch_Broschuere.pdf
Am citit ca si musetelul ajuta, precum si albusul de ou. Cred ca rau nu au cum sa-ti faca, spre deosebire de uleiul de ricin fata de care subscriu si eu la parerea lui andreutz.

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu arat mai sexy cu barba!
trebuie sa te razi de 2 ori pe saptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum depinde si de pilozitatea omului si cum se trage din parinti dk tasu e span din ala si nu-i creste un fir de par ganditi-va nici la urmasu lui nu-i va creste, dk tasu e un urs grizly atunci urmasu va avea stufa pe fata... oricum cu barba fara barba tot barbati suntem laughing

| Grigore_Adrian_1991 a răspuns:

Mergi la farmacie si cumperi ulei de racin....si foleseste lama marti joi si sambata