| Pavăl_Andreea_1995 a întrebat:

Cum sa scap de matreata? Folosesc sampon schauma fito_cofeina si tratament de par de la kallos cu placenta

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca samponul Selsun Blue pentru matreata.
http://art-of-hair-and-beauty.blogspot.ro/......naiba.html

| Pavăl_Andreea_1995 explică (pentru anonim_4396):

L-ai incercat? Folosesti doar samponul ala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pavăl_Andreea_1995):

Da, reviewul e al meu. Si o perioada am folosit strict samponul asta pentru a scapa de matreata si coji si dupa am folosit un sampon normal. Nu cele din comert pentru ca nu-mi priesc, prefer yves rocher de regula.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu am scăpat de mătreață cu un şampon de la garnier din gama fructis pentru păr gras. E cel în ambalaj albastru şi costă undeva la 10 lei...de la prima spălare am rămas fără mătreață happy

| Pavăl_Andreea_1995 explică (pentru AnnaaaMaria):

Dupa spalare nu am matreata dar 2 zile apare.straight face

| marin81 a răspuns:

Eu am scapat cu sampoane de copii, cred ca de la wiki sau asa ceva

| Pavăl_Andreea_1995 explică (pentru marin81):

Poti sa imi zici exact ce fel de sampon?

| marin81 a răspuns (pentru Pavăl_Andreea_1995):

Wickies kids, este un sampon roz, in magazinul Kaufland, repet asta a functionat la mine/