| ChocolataDulce a întrebat:

URGEEENT! AM NEVOIE DE UN SFAT! am incercat aproape toate sampoanele si nu reusesc sa scap de matreata! ma spal la 2 zile pe cap...ce altceva as putea sa folosesc? Ultimul a fost un sampon cu ulei de argan de la Kallos+balsam kallos si mi s-a umplut capul de matreata...pfff.

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ai încercat cu zeamă de lămâie, usturoi, urzici?
Dacă da, poţi încerca cu şampoane bărbăteşti.
Numai bine!happy

| ChocolataDulce explică (pentru MadRaven):

Nu stiu cu usturoi...

| MadRaven a răspuns (pentru ChocolataDulce):

Bună,
Iei un căţel de usturoi şi freci zona cu probleme. Poţi folosi mai mulţi căţei.
Numai bine!happy

| BlackRockGirl a răspuns:

Ai putea incerca un sampon pentru barbati anti matreata (Clear men). Functioneaza!winking