| rihanna7865 a întrebat:

Cum scap de petele rosii de la cosuri urgent crying? dau fundita :*

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://www.scapa-de-cosuri.eu/

Citeste aici, sigur o sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| Anonimaa77 a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/......015-1.html
Uite poate te ajuta.
Bafta! :*

| alina_8632 a răspuns:

Buna! ia-ti crema cu particule de la oriflame si o crema de la farmacie din galbenele este foarte buna crema de gabenele pentru ca regenereaza repede tesutul pielii si nu iti raman nici cicatrici pete si altele eu asa am facut si acum voila nu mai am nimic pe fata bafta:*