| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de punctele negre de pe nas? Funda happy

Răspuns Câştigător
| fulgerul090608 a răspuns:

Trebuie sa te freci cu MALAI UMED pe nas acolo unde sunt punctele si sa vezi ca iese. Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am luat niste plasturi din DM pentru scoaterea punctelor negre. Am vazut fetele pe blog ca scoteau toate minuniile de acolo dar la mine nimic.M-am chinuit, m-am chinuit si tot nimic.laughing

Deci daca nu sunt mari nu prea merge asa si poti doar sa-ti umezesti nasul cu apa si sa freci bine cu malai. Dar doar o data pe saptamana. happy

| cheroline a răspuns:

Poti sa te folosesti de plasture special care il gasesti in farmacii, sau cu o masca de fata ( eu am avut aceeasi problema si mam folosit de pasca planet Spa mi-a fost de ajutor )sper sa te ajute si pe tine!happy funda?!