| madutapapusa a întrebat:

Cum scap rapid de cosuri? mie daca imi apare un cos il sparg si dupa se intinde si sace ca o buba?

8 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Aici ai 10 metode rapide pentru a scapa de cosuri, sper sa te ajute
http://www.beautyrevealed.ro/cosuri-remedii/

| Deeyutza12 a răspuns:

Pai si eu aveam problema asta, si am mai scapat de cosuri.Cumpara.ti un gel pentru curatarea fetei te speli seara apoi te stergi cu un prosop uscat si poti aplica de la Oriflame un baton corector jumatate bej jumatate verde da.te ziua cu partea bej si noaptea cu cea verde. Sper ca ti.am fost de folos!:*

| Addaa1998 a răspuns:

Nu este nici o problema!
Asa sa faci!
Imediat dupa ce l-ai stors il tratezi imediat cu spirt
Si petru a nu se vedea cand mergi pe afara pune-ti unpicut de fond de ten

| badblood248 a răspuns:

Prin sex se elimina hormonii care provoaca acneea solotuia este ori sexu ori masturbarea

| madutapapusa explică (pentru badblood248):

Asa sa faci tu angry

| badblood248 a răspuns (pentru madutapapusa):

De ce nu faci si tu asa?

| Dienuttza a răspuns:

Eu zic daca nu sunt mari sa nu le strangi. sunt acum diferite lotiuni si alte chestii de ce nu incerci? daca devine mai mare le poti frange date cu ceva dupa si le poti acoperi cum a spus si ZendayaAndSelenaMyCrush happy

| D3iUtsA a răspuns:

Ai putea incerca sa pui gheata dupa ce spargi cosul pentru ca roseata dispare. Atunci cand imi apar cosuri eu folosesc crema-tratament de la Clearsil care pe mine ma ajuta foarte mult. In afara de creme trebuie sa ai grija de tenul tau spalandu-te zilnic pe fata si sa te demachiezi.