| HappY_5445 a întrebat:

Cum se fac buclele cu spuma? eu am parul lung as reusi sa le fac?

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Dupa ce ti-ai spalat parul aplici spuma cand parul e inca umed. Apoi iti pui bigudiuri sau daca ai parul un pic ondulat stai cu capul in jos atingi cu palmele varfurile si "impingi" parul in sus spre radacina.

| Alyra a răspuns:

Îţi pui spumă pe păr şi îţi mai pui şi bigudiuri sau fâşii de staniol. Stai aşa mai multă vreme, iar apoi ţi le scoţi. happy
Succes!

| babygirlalex a răspuns:

Pe parul umed aplici spuma si strangi parul de la varf spre radacina