| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Daca am parul gras nu e recomandat sa folosesc balsam?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ba da. poti folosit linistita balsam pentru ca acesta se foloseste doar pe lungime si la varfuri, nu si la radacini!

| neutrino a răspuns:

Teorie falsa.

| Jipa95 a răspuns:

Si eu am parul gras, dar ma spal cu samponul Head&Shoulders, dupa parerea mea cel mai bun sampon pentru parul gras, ti-l recomand si tie! happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti folosi balsam, insa aplica-l mai mult pe varfuri.

| AnnaaaMaria a răspuns:

E recomandat sa folosesti un balsam pentru tipul tau de par. Si parul gras are nevoie de ingrijire

| bobix a răspuns:

Ba da da e mai bine sa te speli cu acelasi spapon daca vrei sa ai un par frumos

| AndreeaNiicola a răspuns:

Nu neapărat happy