| Diva a întrebat:

Daca am tenul gras cu mici probleme(am avut acnee)pot sa folosesc o crema hidratanta cu un usor efect bronzant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poți folosi o cremă pentru ten gras cu efect astringent.
Cremele autobronzate nu sunt recomandate la un ten care a avut acnee.
Mergi și faci băi de soare (plajă) cu cremă de protecție pentru ten sensibil.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.

| aleea a răspuns:

PT aceasta problema exista cea mai buna solutie care a functionat ka multa lume produsele naturiste pe baza de miere si ceara de albine,pt mai multe detalii intra pe id alexandra_ebg si o sa vb