| Mayy a întrebat:

Daca imi demachiez tenul in fiecare zi, mai trebuie sa folosesc sapun sau gel de curatare pentru fata?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Bineinteles.pentru sanatatea ta, aspectul placut al tenului si prevenirea aparitiei cosurilorhappy pe langa acest lucru nu uita nici de cremele hidratante potrivite tipului tau de ten si de cei 2 l de apa care ajuta foarte mult tenulhappy

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu folosi niciodata sapun, gelul de curatare este suficient daca il folosesti de 2 ori pe saptamana, iar pentru restul zilelor foloseste demachiant sau servetele demachiante( chiar daca nu ai fost machiata intr-o anumita zi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa folosesti lapte demachiant.
iar dupa o lotiune tonifianta.big grin
funda?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da