| BlossomofBubbles a întrebat:

Daca nu mananc(maxim un mar/zi+multa apa) si merg la sala zilnic, pot sa slabesc in 3 zile? Am o sedinta foto, trebuie sa imi fac un book pentru agentie, si in ultima perioada m-am ingrasa foarte tare! Avand in vedere ca va trebui sa fiu si in costum de baie nu vreau sa ma fac de ras! Ce spuneti, pot sa scap de cateva kg asa?

Răspuns Câştigător
| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Mananca iaurt, mar si ou fiert pentru ca tine de foame si bea apa.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ai sa ajungi prin spital cu vreo perfuzie ceva

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu e o metoda buna, o sa arati ca dracu pentru ca vei fi palida la fata si vei avea niste cearcane cat casa. Iar de dat jos nu dai jos asa de usor ce ai pus luni la rand.
http://forum.retardedracoons.com

| lanadelsex a răspuns:

Pai,majoritatea modelelor nu mananca foarte mult in perioada prezentarilor. Gandeste-te ca modelele de la Victoria's Secret sunt obligate sa bea doar putina apa in ziua dinaintea show-ului si nu au voie sa manance absolut nimic pentru ca "se umfla". Eu zic ca merita sa ti o dieta special pentru o prezentare, dar nu exagera! De slabit, nu poti slabi foarte mult in 3 zile, dar poti tonifia pe-aici, pe-acolo deci continua cu sala. Si, pana la urma, daca te-au chemat sa-ti faci book, inseamna ca esti foooarte ok! Deci stai linistita, si fara emotii! Bafta la shooting!

| RazvanDanc a răspuns:

Merita efortul?!

| CatalinnKta a răspuns:

Nu o sa se cunoasca imediat efortul si dieta. Trebuie sa mananci des si putin. (fructe si legume) Nu faci nimic daca mananci 2-3 mere pe zi. Funda?