| cfrtobias a întrebat:

Daca o frizerie la Cluj are program pana la 15 sambata si mergi ca nu stii programul, ajungi la 14:40, trebuie refuzat sau au in regulament pana iau ultimul client?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu îi întrebi pe ei, ajungi la 14:40 acolo, ei la ora 15 inchid, daca au clienti programati clar tu numai ai loc, poate te vor programa ei pentru luni la ora 14 sau 18 ca in cursul sapttamînii este deschis pana la 20 sau 21, mergi la ei si întrebi acolo.

| cfrtobias explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai faza era ca fumau si atunci terminau cred si am intrebat daca ma pot face si o zis ca "nu!"

| cfrtobias explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da oricum ma duc luni is curios de apuca in 20 sa ma faca tuns simplu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi ar trebui sa stim regulamentul unei anumite frizerii pentru ca? Daca au chef te iau la 14.40 daca nu nu

| cfrtobias explică (pentru suntserios):

Pai cum e la fiecare laughing

| anonimg a răspuns:

Limita programului frizeriei implica terminarea ultimului client, si nu intarea in frizerie a ultimului client.