| MBAAA a întrebat:

Daca pe la 14-15 ani am 1.77 inaltime, e de bine sau de rau? Cat credeti ca o sa mai cresc?:-s Eu sincer sper sa nu trec de 1.80laughing

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate o să mai crești 1-3 cm.
Pa, pa.

| BubuLina999 a răspuns:

De as avea si eu macar 1.70 ...laughing

| IateyourCookie a răspuns:

Stai linistita...Eu am 13 si 1.67.Si eu sper sa nu mai cresc prea mult in inaltime laughing

| TeenageGirl a răspuns:

Dupa 15-16 ani nu mai cresti, stai linistita :*.Pa, pa!
Ps: depinde de alimentatia si de structura ta m sau poate e din genetica. Daca ai avut bunici inalti se poate

| ella2o a răspuns:

Paii.pentru 15 ani esti cam intaltuta, avand in vedere ca la varsta asta inaltimea ideala este 1.70 [cel putin din cate stiu eu]. Dar e ok, am prietene de inaltimea ta si aceeasi varsta deci nu e o problema. happy

| Smileee607 a răspuns:

Poate nu ai masurat bine o colega de-a mea a zis ca are 1.75 si are 12 ani.s-a masurat cu o fata care zicea ca are 1.71 si ghiciti cine era mai inalta fata de 1.71.
poate vei trece peste 1.80 dar mai mult de 1.85 nu vei creste de asta sunt sigura.

| MBAAA explică:

JBLorenaLoreJB, iti dau chiar si 20 cm de la mine daca vreilaughing

| emma_7432 a răspuns:

Pai uite eu am aproape 14 ani si am 1.71 cama asa, fetele inalte sunt cele mai apreciate, nu-ti fa griji ca n-are ce sa-ti strice cativa centrimetri in plus love strucklove struck

| PlasticMoon a răspuns:

Stai chill.cunosc o fata care are 13 ani si are aproape 1.90
N ai de ce sa ti faci griji fiecare se dezvolta in felul sau mai slab mai gras innalt scund etc. Fetle inalte sunt... bunee smug

| XxLorexX a răspuns:

E super, gandeste-te ca te poti face model. Eu am 15 ani si am 1.56 m. Mi-as dori foarte mult sa fiu mai inalta. Nu vad de ce ar fi rau sa fi asa de inalta. Nu cred ca vei mai creste foarte mult, dar sa nu crezi ca e un dezavantaj. Mai da-mi mie vreo 10 cm daca vrei laughing. E grozav sa fi inalta!

| thelordoftime a răspuns:

Te poti intinde pina explodezi happybig grin))rolling on the floor

| M0nique a răspuns:

De ceee? E super fain sa fii inalta decat sa fii scunda big grin sincer.

| YoPOFOleTz a răspuns:

Nu fi ingrijorata eu am 11 ani si am 1.70 laughing

| GeoAdry a răspuns:

Nu se stie...

| SavannaHxR a răspuns:

Eu am 15, si 1. 75 m tongue.
De acum nu mai crestem prea mult, poate un cm, 2 in plus ...stai linistita :*