| Aiicha a întrebat:

De când a dat caldura, îmi transpiră foarte mult faţa... voi v-aţi confruntat cu aşa ceva? îmi spuneţi şi mie nişte metode ca să scap de ea.sad

Răspuns Câştigător
| Andra_3307 a răspuns:

Ai nivel ridicat de sebumtongue trebuie sa bei multe lichide si incearca sa mananci mai multe fructe cu o cantitate mai mare lichide adica fructe mai suculentetongue da si si servetelele umede ajuta mult succeslove struck!

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Buna! si eu m-am confruntat cu asta, mai ales acum spre sfarsit de an scolar in perioada tezelor, o transpiratie totala ca nu-mi gaseam fitzuica(glumesc)... da e ceva normal si poti folosi servetele umede pentru a o indeparta, sa bei multe lichide si totul e ok! Iti cumperi servetele parfumate si mirosi si bine!

| Aiicha explică:

Nu prea ma machiez, cateodata ma dau cu putin tus si cam atatbig grin

| mistikk a răspuns:

De fata? sau de transpiratzie?

Răspuns utilizator avertizat
| LadyRoxy a răspuns:

Incearca sa reduci excesul de sare. Evita alimentele sarate. Dupa scurt timp vei vedea ca nu vei mai transpira atat de mult ca inainte. Si eu la fel patesc, imi transpira fata foarte rau si machiata si nemachiata crying Sa vezi cand ma machez, nici bine nu imi aplic fondul de ten si transpir la mustata sad Mai nou stau in fata aerului conditionat si ma machez ca sa imi pot duce machiajul pana la capat ca altfel nu am sanse sa termin. Si nici bine nu ies din scara blocului ca deja curg apele pe mine. Eu una cred ca este si bine dar si rau. Prin transpiratie eliminam toate bacteriile din corp, dar pe de alta parte este si insuportabil.