| Ирина19 a întrebat:

De ce oare nu. mi mai place sa port cercei? Inainte eram nebuna dupa astea, imi cumparam mereu, nu ieseam din casa pana numi puneam niste cercei mai frumosi, sa arat cit mai bine, dar acum am pierdut interesul asta total, port aceleasi cercei in fiecare zi, uneori chiar uit de ele, cei cu mine oare? Ce sa fac sa fiu ca inainte? Sa le ador din nou.

Va multumesc mult de tot!

7 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Cred ca asta depinde de tine, nu de noi. happy

Apache
| Apache a răspuns:

Pai te-ai maturizat si ti-ai dat seama ca era o tempenie! :. no ofence dar chiar e o tampenie!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. Aveam peste 70 de perechi, forme si culori diferite. Dar acum, nu stiu, mi se pare foarte ciudat. Cred ca imi e lene sa mii pun, cel putin asa a inceput totul. Iar acum nu mi se mai pare nici'unul interesant, ca atunci cand i'am luat. Iar atunci cand ma duc la diferite magazine, ori seamana cu perechile pe care deja le am, ori mi se par stupide sau mai are altcineva asa.

Acum m-am apucat de colectionat oje. La momentul de fata am 32 de culori diferite. si nu prea mai gasesc altele.

Apuca'te si tu de alceva happy

| Bessame a răspuns:

Poate e so o anumita etapa din viata ta schimbat-oare! Maturizarea, nu mai prea avem chef sa purtam tot felul de zorzoane etc. Dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa uitam a, ne ingriji! O femeie trebuie sa exprime, feminitate ingrijire respect de sine! Bine nu tin neaparat astea de cercei dar,,, incearca sa privesti in oglinda, in gandul tau sa obervi ce anumite lucruri ai descoperit ca iti plac s-au nu iti mai plac! Incearca sa iti alegi o pereche de cericei simpli de purtat in fiecare zi ai putea opta pe o pereche de bobite simple, eu asa am de argint perfecti! Usor de purtat! Si poti sa alegi vreo 2, 3 perechi pentru ocazii speciale! nu trebuie sa avem 1000 de zorzoane si fara rost simplu declicat si util! Cu siguranta esti o fata draguta asa ca e pacat sa nu scoti in evidenta ceea ce ai!

| Meli_7221 a răspuns:

Te inteleg. Nu am mai purtat cercei de 1 an jum aproximativ. Doar la petreceri.
Poate fiindca mereu rupeam sau pierdeam unu, si ramaneam cu perechea incompleta laughing

| Abb a răspuns:

Incearca sa porti doar o pereche de cercei incontinuu(simpli, mici care sa nu te deranjeze)si dupa un timp o sa ti vina iar chefu de alti cercei.de alta culoare.{de preferat poarta unii din aur-o sa te saturi de eiii...si o sa vrei iar sa porti cercei mai colorati.etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema existentiala si asta. http://scurt.eu/76