| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, sufar din dragoste si din cauza felului in care arat, mereu am fost invidios pe alti care arata bine, mereu mi-am dorit sa arat bine, da nu cred ca imi voi indeplini vrodata dorinta aceasta, am fost cu destul de multe fete care erau chiar foare frumoase, si ma intreb mereu ce or fi vazut la unu ca mine?, nici eu nu stiu, ma uit in oglinda si numi dau seama ce ar fi putut vedea la mine vreuna dintre fetele alea, pe perioada in care eram cu impreuna cu una dintre ele, mereu cand ieseam in oras, ma simteam super prost ca unu ca mine sta cu o fata asa de frumoasa ca ea, si m-am saturat imi doresc doar sa arat bine, sa fiu si eu smecher, sa nu se mai rada de mine, stiu ca sunt multi baieti mult mai frumosi ca mine dar care nu au avut vreo relatie pana la varsta mea, doar cadegeaba sunt cu o fata super frumoasa daca mie mi-e rusine de mine, ce as putea face va rog dati-mi cat mai multe sfaturi

6 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Sa sti ca nu trebuie sa ai un corp atletic ca sa arati bine.
Unola le sta bine mai slabuti, altora putin mai plinuti, iar eu cred ca tu ai un farmec aparte. Daca nu arata-i bine poate aceste fete cu care ai iesit nu sar fi uitat la tine si nici macar nu tear fii insotit undevawinking
Eu zic sa stai linistit si sa incepi sa ai o parere mult mai buna despre tine.
Ai rija de tine si mult norooc :X

| DarQueen a răspuns:

Bine, să începem.
Tu ai destule defecte, unul din ele e gramatica, dar trecem peste.
Vrei să areţi bine? Să fi şmecher, în ziua de azi înseamnă să fi cocalar, chestie care te face celebru pe undeva, pe unele site-uri.
Dacă ai fete, şi te plac, de ce te plângi?
Ştii vorba "nemulţumitului i se ia darul"?
Eu zic că fizicul nu contează dacă nu ai nimic în căpăţână, aşa că, nu te plânge.
Baftă! happy

| sorinL1 a răspuns:

Frate, unde e incredere in sine? Daca zici ca ai fost cu pasari rare, inseamna ca au vazut ceva la tine, nu? Frumusetea exterioara este ca o eticheta; unele se multumesc cu o eticheta faina dar altele prefera continutul.

Ai mai multe sanse sa cuceresti o fata prin farmecul personal decat printr-un aspect de metrosexual.

| Sweete a răspuns:

Daca o fata a vrut sa fie cu tine asta inseamna ca a vazut dincolo de aspect nu te intreba ce vad fetele la tine ci ce vad ele in tine unele fete nu sunt impreuna cu cineva doar pentru ca arata bine unele sunt indragostite de interiorul unui baiat crede-ma nu trebuie sa iti faci griji chit ca esti o persoana minunata dar din cauza aspectului fizic tu nu vezi asta

| regina a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ai tu o parere foarte proasta despre tine.Fiecare persoana are frumusetea ei.Si desi u te vezi asa poate alti au o parere foarte buna. Avem pareri diferite si asta este foarte bine deoarece ar fi chiar rau ca la toti sa ne placa doar o sg persoanahappy

| cutiutacuminuni a răspuns:

Nu trebuie sa gandesti asa... apreciaza.te asa cum esti tu. gandeste.te ca poate altii arata asa rau si cred ca de fapt arata bine. eu nu cred ca arati asa rau. toti suntem draguti in felul nostru :X