| Andreea_5313 a întrebat:

De ce parul mi se unge mai repede daca ma intind cu placa dupa ce ma spal? E normal?

4 răspunsuri:
| c0cac0la a răspuns:

Depinde si ce fel de placa folosesti. Intr-adevar, distrug parul, nu ajuta cu nimic decat din punct de vedere estetic. http://www.okazii.ro/......aight.html
Tot de la Wella am si eu, am cumparat-o de la salon, pe piata nu se gasesc. Ti-o recomand!
Au si produse pentru protejarea parului inainte de a-l intinde cu placa.

| anonymus11 a răspuns:

Da deoarece daca il atingi sau umbli cu mana prin par el se unge iar daca il intinzi cu placa e si mai rau decat sa ti mana in par...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu dar numai daca imi spui tot ce sti despre barn buddy

| Mona_5275 a răspuns:

Da e normal...
E chestia aia cu excesul de sebum din cauza cresterii, cu hormonii... probabil ca ai mai auzit de asta.tonguetongue