| svenhassel13 a întrebat:

Dupa ce-mi sparg cosurile, imi raman urme foarte urâte, cum pot scapa de ele? In afara sa nu le mai sparg, pentru ca e imposibil, cine vrea sa stea cu cosurile pe fata?

Răspuns Câştigător
| Syrten a răspuns:

Dezinfectează mâinile și zonele unde ai coșuri dacă ți neapărat să le spargi, de asemenea încearcă să nu strângi până îți dă sângele.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-ti mentii fata curata, ca sa nu se formeze cosurile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți scăpa. Ca să nu le spargi tu ca să rămână urme, mergi la cosmetică. Schimbă dieta.

| SilentRain a răspuns:

Mergi la un dermatolog

| SilentRain a răspuns:

Argumentează te rog, de ce considerii mersul la medic ca fiind "eronat și nefolositor"?
Tu ești conștient că dacă te iei după net riști să îți faci mai mult rau

| svenhassel13 explică (pentru SilentRain):

Da, nu are sens sa spui "mergi la dermatolog", asa nu mai intrebam aici

| SilentRain a răspuns (pentru svenhassel13):

Offf,greu tare așa
Pai că sa înțelegi tu, exist diferite tipuri de ten, ce mergea mine e posibil ca la tine sa nu funcționeaze sau să îți facă și mai mult rau
Un medic bun te poate ajuta cu adevărat, sau na tu joacă la ruleta rusească și urmează sfaturi de pe net

| SilentRain a răspuns (pentru svenhassel13):

Iar mi-ai dat nefolositor?laughing))
E stai așa că îți arăt eu ție big grin

| svenhassel13 explică (pentru SilentRain):

Da, esti foarte interesant... Trump te cheama, nu?

| SilentRain a răspuns (pentru svenhassel13):

Nu ala e vărul meu, eu sunt Lucifer happy

| svenhassel13 explică (pentru SilentRain):

A, ok... imi ești subaltern atunci, eu sunt Hitler.

| svenhassel13 explică (pentru SilentRain):

By the way, pe mine nu ma interesează site ul asta, dar pe tine se pare ca da, atunci sa te lasam corigent.

| alina2k18 a răspuns:

Protectie solara si Revox acid azelaic 10% folosesc eu.
Am avut unul horror intre pomete si nas acolo unde nu e os si nu aveam cum sa umblu genwinking oricum era din ala naspa de ma durea cand ma spalam pe fata, s-a uscat in 3zilewinking

| wildthing a răspuns:

Pai ce solutie vrei? Cum iti poate da cineva oarecare de pe net, un sfat mai bun decat un dermatolog? Ne vrei sa stai fara sa storci cosurile, dar daca le storci e normal sa ramana semne, pentru ca e o leziune pe care o produci pielii. Solutia e sa-ti iasa mai putine cosuri. Cum faci asta? Te duci la doctor sa-ti dea un tratament.

| CiprianCampionu2000 a răspuns:

Foloseste 6 cai.